Jackpoti info

Tablool on võimalik jälgida ühendatud TALLINNA JACKPOT'i


CASINO PLAY-IN JACKPOT’ID

Jackpot’id on võidud, mida on võimalik võita lisaks mänguautomaatide tavavõitudele.

MYSTERY JACKPOT

Play-In Tallinna kasiinode mänguautomaadid on ühendatud Mystery Jackpot-süsteemi.

Ühendatud Tallinna Jackpot Süsteemis on 3 mängusaali: Mere, Ädala, Balti Jaama. Ühendatud saalide mänguautomaadid on ka vastavalt märgistatud. Kasiinosisest Mystery Jackpot`i on võimalik võita Mere, Ädala, Balti Jaama, Otepää, Keila, Paide, Rapla  ja Rakvere kasiinodes.

Mystery Jackpot on lisavõit, mis koguneb mänguautomaatidesse sissemängitud rahast ja mida on võimalik võita mistahes panusega mängides. Mystery Jackpot’i võitnud mänguautomaadi määrab arvutiprogramm juhuslikkuse alusel. Võidusumma kajastub mängusaalis asuval Mystery Jackpot`i tablool.

Mystery Jackpot`i võiduga hakkab helisema jackpot’i tabloos asuv kell. Tablool on näha vaheldumisi võidusumma ja võitnud aparaadi numbrit (näiteks # 01:12, kus arv 01 tähistab kasiinot, 12 võitnud aparaadi numbrit) ning uus stardisumma (summa, millest Jackpot peale võitmist taas kasvama hakkab).

AUTO JACKPOT

Nimetatud jackpot-süsteemi on ühendatud Tallinnas asuvate kasiinode (Mere, Ädala,  Balti Jaama) mänguautomaadid, milledel mängides on lisaks mänguautomaatide tavavõitudele võimalik võita auto. Võita saab mängides mänguautomaatidel mistahes panusega. Võiduauto on välja pandud Ädala kasiinos. Auto Jackpot´i võiduga hakkab helisema jackpot´i tabloos asuv kell. Tablool on näha, et on võidetud auto ja võidaparaadi numbrit (näiteks # 01:12, kus arv 01 tähistab kasiinot, 12 võitnud aparaadi numbrit).